Milo Dinosaur

Sale price Price $4.00 Regular price Unit price  per 

Do you remember eating milo powder with bread or the times where you buy a cup of milo dinosaur after school with your friends? We are bringing back the nostalgic taste to you. Enjoy this with your loved ones and talk about the memories you shared together.